O nas

Poznaj nas

Firma „Kornecki” to polski producent obuwia dziecięcego, młodzieżowego i damskiego, działający w branży już od 1981 roku. Na początku był to niewielki warsztat rzemieślniczy, zatrudniający kilka osób i wytwarzający obuwie ręcznie.

 

Mimo ówczesnego dużego zapotrzebowania na rynku obuwniczym, prywatni przedsiębiorcy byli narażeni na wiele kłopotów, co odbierało zapał do pracy.

 

 

Jednak, gdy to, co tworzymy staje się NASZĄ PASJĄ wszelkie przeciwności motywują do dalszego działania.

 

To właśnie dzięki pasji i ciągłemu rozwijaniu się, w miarę upływu lat rzemieślnik stawał się silnym producentem, by w 1994 roku przekształcić się w zakład produkcji ze 100-osobową załogą.

 

 

W kolejnych latach grupa naszych zadowolonych klientów ciągle rosła, a wraz z nią także i my. W 2003 roku firma przeniosła się do nowej siedziby zatrudniając ponad 200 osób.

 

Jednak nie poprzestaliśmy na tym i wyznaczając sobie kolejne cele rozwijaliśmy się dalej,

 

 

 

Zaangażowanie i doświadczenie wielu lat pracy nauczyło nas

umiejętności szybkiego reagowania na potrzeby rynku, co pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom wzorów spełniających oczekiwania, co do wygody, bezpieczeństwa, komfortu i jakości obuwia.

 

Dziś jesteśmy jednym z kilku liczących się producentów obuwia w Polsce, a nasza marka jest ceniona w kraju i za granicą.

 

 

Proponujemy obuwie dla całej rodziny, które tworzymy z myślą o zadowoleniu naszych klientów.

 

Pod logo Kornecki oferujemy kolekcje dziecięce oraz damsko-młodzieżowe 

Sklep Koszyk