O butach

O butach

Firma Kornecki produkuje obuwie z wysokogatunkowych skór naturalnych i tworzyw.

Buty tworzymy z pasją i wyjątkową dbałością o zadowolenie naszych klientów. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka, zwłaszcza w fazie szybkiego wzrostu i że powinniśmy dbać o to, aby stopy naszych pociech rozwijały się prawidłowo już od najmłodszych lat.

 

 

Firma Kornecki produkuje obuwie

 

z wysokogatunkowych skór naturalnych i tworzyw. Buty tworzymy z pasją i wyjątkową dbałością o zadowolenie naszych klientów. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka, zwłaszcza w fazie szybkiego wzrostu i że powinniśmy dbać o to, aby stopy naszych pociech rozwijały się prawidłowo już od najmłodszych lat. Wiemy także, że na satysfakcję naszych klientów składają się komfort, bezpieczeństwo, solidność oraz uwzględnianie najnowszych trendów w branży obuwniczej. Właśnie dlatego każdego roku proponujemy około 150 nowych wzorów, z czego każdy dostępny jest co najmniej w trzech wersjach kolorystycznych.

 

 

Jesteśmy jednym z kilku liczących się Zakładów Produkcji Obuwia na rynku krajowym.

 

Choć jesteśmy firmą cenioną zarówno w kraju jak i za granicą, to szczególną uwagę przywiązujemy do promowana naszych produktów jako polskie, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Produkty Kornecki dostarczamy do  sklepów multibrandowych na terenie całej Polski. 
Sklep Koszyk